Kampanyalı
 

Firma Profili

 

Firmamız MEYA ALÜMİNYUM CAM İNŞ. MOB. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ adı altında 2007 yılında Diyarbakır da kurulmuştur. MEYA 2007 yılından bu yana alüminyum sürgülü ray kapak, alüminyum çerçeve ve alüminyum profil üzeri faaliyet göstermeye başlamıştır. Kendi tasarlamış olduğu profilleri müşterisinin beğenisine sunan firmamız 2009 yılında DİSA KULP markasıyla bünyesine alüminyum çekmece kulplarını da alarak faaliyet alanını büyütmüştür. Bölgesel pazarlama ağı ile müşterilerine hızlı ve güvenli hizmet sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Her zaman yenilikçi güçlü finansman yapısı olan teknolojiyi takip eden deneyimli ve uzman kadrosu ile en üst düzeyde hizmet veren saygın bir kuruluş olmak.

VİZYONUMUZ

Piyasaları oluşturan müşteri ihtiyaçları tarafından dile getirilen çözümler tasarlamak teknolojiyi takip ederek yenilikler yaratmak.  Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan şirketimiz bunu sağlamak için müşterilerine birçok seçenek sunmaktadır. Satış öncesi ve sonrası bilgi ve hizmet desteği meydana gelebilecek olası sorunlarla ilgili çözüm önerileri sunabilme fabrika ve üretim hakkında gerekli bilgilerin verilmesi. MEYA ALÜMİNYUM şirketi olarak müşterilerimizi iş ortağımız olarak görür ve onlara maksimum düzeyde önem veririz. Firmamızın stratejisi zamanında teslimat, kaliteden taviz vermeden sunulabilecek en uygun fiyatlarla müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Müşterilerimizin güvenine layık olabilmek için tecrübemizi ürünlerimize yansıttık ve ortaya MEYA ALÜMİNYUM markasıyla sorunsuz ürünler ortaya çıkarttık. Yeniliklere açık olan firmamız müşterilerimizin önerileriyle gelişerek yenilikler yaratmaya devam etmektedir. Ülkemizde mobilya sektörüne ait geniş pazarda yerimizi almış bulunmaktayız.